Kids Paint Free

Çizim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,4 MB
  • Version 5.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Virtual GS
Kids Paint Free, mobil uygulamasında çocuklarınız hayal güçlerini genişletecek çizimler yapacaklar.

Android işletim sitemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek çocuklarınızın vakit geçirmesine izin verebileceğiniz Kids Paint Free mobil uygulaması çizim görevi yapan bir mobil uygulamadır. Uygulama sayesinde minikler sıkılmadan eğlenceli vakit geçirecekleri Kids Paint Free'yi çok sevecekler. 

Rastgele renklerle güzel çizimler yaparak eğlencelerine izin verin. Çizgiler çizmek için 2 parmağınızı kullanın. Renk döngüsü yaparak en sevdiğiniz rengi elde edin. Ekranı temizlemek için cihazı sallayın. Fotoğraf çekebilir, fotoğraf galerisine kaydedebilir, arkadaşlarınıza gönderebilir ya da Facebook ile dünyadaki çizimi paylaşabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Boyamaya başladığınızda, araç çubuğu geçici olarak gizlenir, böylece daha büyük bir çizim tuvaline sahip olabilirsiniz. Araç çubuğunu gizlemek için uygulama simgesine dokunun.

Uygulamanın bir çok içeriğinden tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Kendi tarzınızı özgürce yansıtacağınız Kids Paint Free mobil uygulamasında yapmış olduğunuz çizimleri kaydedebilir ve sosyal medyalarınızda paylaşabilirsiniz. Özgün içerikler üreterek uygulamanın her halinden keyif alacağınız Kids Paint Free mobil uygulamasına sizde sahip olabilirsiniz. 

Kids Paint Free indir